Актрисата разкри, че лично майка ѝ – Мелани Грифит, я придружавала по време на процедурата
Снимка: Gulliver / Getty
Дакота Джонсън, която изпълни горещата роля на Анастейша във филма „50 нюанса сиво“, се оказа любителка на провокациите още от тийнейджър.
Тя разкри, че си направила първия пиърсинг – на пъпчето, когато била само на 14 години.
И лично майка ѝ – актрисата Мелани Грифит, я придружавала по време на процедурата.
Тези признания 31-годишната Джонсън направи по време на неотдавнашното си участие в шоуто на Джеймс Кордън.
Актрисата е известна като любителка на татусите и пиърсингите – по думите ѝ, има 11 или 12 татуировки по цялото тяло.
Но смята да заличи някои от тях.
„Съжалявам за някои, които сега изглеждат доста глупаво“, призна тя.
На ръката си има татус с думите „Действие, а не думи“ на латиница. Нещо, което баща ѝ обичал да ѝ повтаря като малка.
Според Джонсън това е твърде сериозно, за да бъде превърнато в татуировка, но тогава е смятала, че ще бъде много ефектно.
Снимка: Instagram
Тя разкри и още нещо. Докато ѝ пробивали пъпчето като тийнейджър, самата Мелани се вдъхновила и си направила също пиърсинг.
„Тя ме заведе, за да ми пробият пъпа, когато бях на 14 години. Но и тя също си проби пъпа. Не знам защо ви казвам това“, заяви през смях Джонсън.
Оказва се, че това не е единственият път, когато Мелани е придружавала дъщеря си на места, които биха ужасили много други майка. Пак тя я завела за първата ѝ татуировка.
Бащата на Джонсън - актьорът Дон Джонсън, обаче не бил особено щастлив от всичко това.
„Той каза, че ако някога си направя татуировка, ще се отрече от мен“, заяви Дакота.
Но явно после е приел нещата такива, каквито са.
По материали от People
В основата на това да изградим стабилна връзка и да я запазим, е и да избягваме 13-те най-често срещани непродуктивни навика.
Снимка: Shutterstock
Трябва да сте регистриран потребител за да напишете коментар
Коментари